G.P. "PSZCZELNIK" zostało założone w 2011 roku przez rodzinę Tekieli w miejscowości Sanka, gdzie znajduje się Sanktuarium Matki Boskiej Saneckiej w Parafii św. Jakuba.

Nasze Pasieki rozlokowane są na terenie wsi Sanka, Przegina Duchowna oraz Rybna, gdzie stacjonują pasieki hodowlane i produkcyjne, które produkują dla Państwa najlepszej jakości miód oraz produkty pszczele. Położenie geograficzne, a dalej idąc obszar jaki posiadają nasze pszczoły do codziennego życia, ich lotów jest bogaty w różnego rodzaju pożytki kwiatowe, spadziowe oraz owocowe. Umożliwia nam to produkowanie różnych odmian miodów, które znajdują się w naszej ofercie. Przestrzeń na której znajdują się nasze pszczoły w głównej mierze to tereny bogate w łąki, lasy i różnego rodzaju zasiewy hodowlane pracujących w naszych rejonach rolników.

Połączenie pasji, hobby oraz wiedzy teoretycznej i praktycznej, którą z roku na rok poszerzamy by móc prawidłowo opiekować się naszymi podopiecznymi gwarantują utrzymanie w prawidłowych kondycjach rodzin pszczelich co jest Gwarancją Pysznego i najlepszego Miodu w okolicach Krakowa.

Zapraszamy serdecznie do degustacji i zakupów w Naszej Pasiece w miejscowości Sanka, gdzie gwarantujemy że każdy znajdzie coś dla swojego słodkiego podniebienia.