Gospodarstwo Pasieczne (Pasieka Pszczela w Sance) - Pszczelnik.PL

UncategorizedZapisy na odkłady i rodziny pszczele – rok 2021.

Zapisy na odkłady i rodziny pszczele – rok 2021.

Witajcie,

Kończący się rok 2020 to dla Nas rozpoczęcie kolejnych wielkich przygotowań do nowego sezonu.

Aby spełnić Wasze wymagania rozpoczynamy zapisy na Przezimowane Rodziny Pszczele (10 ramek WLKP), które do odbioru dla nowych właścicieli będą w drugiej połowie miesiąca KWIECIEŃ 2021. Pamiętać trzeba też, że takie rodziny w roku 2021 przy prawidłowej opiece Nowego Pszczelarza wyprodukują własny miodzik. Więcej informacji —> Klik!

Pasiek Pszczelnik.PL – Zima 2020

  • W ofercie naszej Pasieki Pszczelej Pszczelnik.PL będą również Odkłady Pszczele, które stworzone zostaną również na ramce Wielkopolskiej. Tworząc odkłady stosujemy zasadę, iż klient odbiera od Nas małe rodziny, które posiadają min. 3 ramki z czerwiem w różnym stadium rozwoju i ramkę z zapasem pokarmu. Więcej informacji —> Klik!

Jako nieliczni z Pszczelarzy – Gwarantujemy Zdrowe i Najlepsze rasowo Pszczoły, które poprzez wieloletnią selekcje wybraliśmy i z powodzeniem prowadzimy i hodujemy na Naszych Pasiekach. Najwyższa jakość naszych rodzin zawsze przedkłada się na jakość miodu, produktów pszczelich ale też samych pszczół, które żyjąc w panującym dobrobycie tworzą Najlepsze Miody w Polsce. Ponadto nie bojąc się wyzwań stojących przed słowem być Pszczelarzem nie stosujemy zasady „DO BRAMY i SIĘ NIE ZNAMY”, zawsze otwarci jesteśmy na Wasze telefony i pytania – wiadomo nie w „nocy o północy”.

PAMIETAJ!!!

Aby dokonać zamówienia (zapisu na listę zamówień) prosimy o kontakt telefoniczny, mail lub też wykonanie zamówienia na wskazanych powyżej stronach w naszym sklepie internetowym.


Leave a comment:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *